سلام به گلدونه خوش اومدید تا زمان آماده شدن سایت میتونید با این شماره تماس بگیری برای سفارشات 😍 09127990629 بیات

باکسهای چند خانه

orderby

245،000 تومان

دیدگاه ها (0)
همونطور که از اسمش پیداست از این باکس به عنوان جای دستمال کاغذی استفاده میشود. با توجه به اینکه گروه گلدونه تولیدکننده این باکسهاست شما میتواند سایز و یا طرح مورد نظر خود را از طریق راه های ارتباطی سفارش بدهید.

250،000 تومان

دیدگاه ها (0)
همونطور که از اسمش پیداست باکس آجیل معمولا برای جای آجیل و خشکبار استفاده میشوند ولی بسته به سلیقه شما ممکنه مورد استفاده دیگه ایی هم داشته باشن . با توجه به اینکه گروه گلدونه تولیدکننده این باکسهاست شما میتواند سایز و یا طرح مورد نظر خود را از طریق راه های ارتباطی سفارش بدهید.

260،000 تومان

دیدگاه ها (0)
این نوع از باکسها به باکس 6 خانه معروفن و معمولا برای جای تیبگ و یا جای آجیل استفاده میشوند ولی بسته به سلیقه شما ممکنه مورد استفاده دیگه ایی هم داشته باشن . با توجه به اینکه گروه گلدونه تولیدکننده این باکسهاست شما میتواند سایز و یا طرح مورد نظر خود را از طریق راه های ارتباطی سفارش بدهید.

285،000 تومان

دیدگاه ها (0)
باکس 5 خانه کج معمولا برای جای تیبگ و یا جای آجیل استفاده میشوند ولی بسته به سلیقه شما ممکنه مورد استفاده دیگه ایی هم داشته باشن . با توجه به اینکه گروه گلدونه تولیدکننده این باکسهاست شما میتواند سایز و یا طرح مورد نظر خود را از طریق راه های ارتباطی سفارش بدهید.

245،000 تومان

دیدگاه ها (0)
این نوع از باکسها به باکس 4 خانه معروفن و معمولا برای جای تیبگ و یا جای آجیل استفاده میشوند ولی بسته به سلیقه شما ممکنه مورد استفاده دیگه ایی هم داشته باشن . با توجه به اینکه گروه گلدونه تولیدکننده این باکسهاست شما میتواند سایز و یا طرح مورد نظر خود را از طریق راه های ارتباطی سفارش بدهید.

220،000 تومان

دیدگاه ها (0)
این نوع از باکسها به باکس 3 خانه معروفن و معمولا برای جای تیبگ و یا جای قاشق چنگال و کارد استفاده میشوند ولی بسته به سلیقه شما ممکنه مورد استفاده دیگه ایی هم داشته باشن . با توجه به اینکه گروه گلدونه تولیدکننده این باکسهاست شما میتواند سایز و یا طرح مورد نظر خود را از طریق راه های ارتباطی سفارش بدهید.

202،000 تومان

دیدگاه ها (0)
این نوع از باکسها به باکس 2 خانه معروفن و معمولا برای جای قاشق چنگال و کارد استفاده میشوند ولی بسته به سلیقه شما ممکنه مورد استفاده دیگه ایی هم داشته باشن . با توجه به اینکه گروه گلدونه تولیدکننده این باکسهاست شما میتواند سایز و یا طرح مورد نظر خود را از طریق راه های ارتباطی سفارش بدهید.
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

تماس با ما

آدرس ما
locationتهران - پاکدشت
تلفن تماس
phone 09127990629
ایمیل ما
mail این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید